logo_1

Mistrzostwa Polski DJ-ów 2016

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na drugą edycję Otwartych Mistrzostwach Polski DJ-ów Magnum Vinyl organizowanych w klubie Magnum Club w Wachowie (woj. Opolskie).

Mistrzostwa mają charakter otwarty, co pozwala na start zawodników z innych krajów.

To co wyróżnia ten turniej od innych,to to, że startujący prezentują swoje bloki muzyczne jedynie przy użyciu płyt winylowych, bez odtwarzaczy CD/USB oraz Serato.

W dniu 9 grudnia organizowane będą eliminacje, po których Jury w postaci reprezentantów kilku grup artystycznych związanych z muzyką, wyznaczy najlepszych uczestników walczących 10 grudnia o tytuły mistrzowskie.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu muzycznego a w ramach wyróżnień zostaną przydzielone nagrody specjalne, ponadto zwycięzca otrzyma Złotą Płytę.

Podczas Mistrzostw odbędzie się impreza Magnum Vinyl Night, podczas której publiczność będzie miała okazję posłuchać wyczynów Dj’skich uczestników jak i członów Jury.

Zapisy oraz informacje o Mistrzostwach znajdziecie na stronie www.magnumvinyl.pl.

 

Nagroda główna :

2 x Gramofon Reloop RP-7000 GLD + wkładki

Ufundowane przez BLASK wyłącznego przedstawiciela marki Reloop na terenie Polski.

Z okazji swojego 20-lecia, Reloop przedstawia ściśle limitowaną edycję (tylko 1000szt.) RP-7000 w złotej wersji. Gramofon posiada pozłacane elementy oraz specjalną tabliczkę w wygrawerowanym numerem, która sprawia, iż każda sztuka staje się kolekcjonerskim rarytasem. Co więcej, do gramofonu dołączany jest złoty headshell oraz złota szczoteczka do czyszczenia płyt.

Reloop RP-7000 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnego gramofonu z silnym napędem bezpośrednim oraz wytrzymałą konstrukcją. Dzięki wysokiej jakości farbie chroniącej przed zarysowaniami, gramofon ten nie tylko doskonale sprawuje się w klubowych warunkach, ale także świetnie wygląda. Z technicznego punktu widzenia RP-7000 posiada wiele przydatnych funkcji: niezawodny napęd bezpośredni z cyfrową korekcją prędkości, wysokiej częstotliwości (0,04%) potencjometr pitch o zakresach +/-8%, +/-16% oraz +/-50%, dwa przyciski Start/Stop umożliwiające pracę gramofonu w dwóch pozycjach (klasycznej oraz wertykalnej) a także dwa tryby pracy napędu: klasyczna i HiTorque. Co więcej, gramofon posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z przełącznikiem phono/line, dzięki czemu można go podłączyć bezpośrednio do wejść liniowych we wzmacniaczach bez użycia uziemienia.