logo_1

News

News

W dniu 14 listopada 2012 roku odbyło się długo oczekiwane (bo aż od kwietnia) spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia DJ-Union z Dyrektorem Departamentu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Czytaj wiecej

DJ Union zostało zaproszone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do kolejnych już konsultacji w sprawie projektu dyrektywy o zbiorowym zarządzaniu.

 

Czytaj wiecej

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Muzycznej pt. „Dokąd Zmierza Polski Clubbing?” 6 czerwca 2012 r.

Czytaj wiecej

 

Otwarcie Qantum DJs & Producers Academy


Czytaj wiecej

To mogło spotkać każdego z Was !!!

Czytaj więcej

Pierwszy mini plakat

 

Powieksz

Zapraszamy do przesłuchania nagranej audycji Polskiego Radio Programu Pierwszego czyli popularnej "Czwórki" - DJ Pasmo.

Dyskusja o DJ Licencji

 
 

 

Mistrzem Polski DJ'ów 2011 Pioneer DJ Championship otrzymując 31 pkt od Jury został Daniel Bromma-DJ Phobia. Drugie miejsce z ilością punktów 17 zajął Paweł Hetman-DJ Namteh. Trzecie miejsce z ilością punktów 16 zajął Adam Cyzman-DJ C-tite. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

A oto relacja z Mistrzostw:

 

Czytaj wiecej:

Zapraszamy wszystkich w dniu 11 Listopada 2011 o godz. 18:00 do Klubu „Discoplex A4” na spotkanie podczas, którego zostaną zaprezentowane urządzenia marki Pioneer. Staramy się, aby dotarły prototypy nowych modeli DJM-250 i oraz kontrolera DDJ ERGO. Nawet jeżeli firma nie zdąży dostarczyć to i tak będzie można osobiście "pobawić" innymi modelami tej marki. Planowana jest prezentacja CDJ-2000 i DJM-900 nexus. Każdy będzie mógł testować prezentowane urządzenia.

Przewidujemy też skromny poczęstunek dla wszystkich, będzie też można porozmawiać z Szefami dwóch najbardziej prestiżowych organizacji
w Polsce

 

 

Mistrzostwa Polski DJ-ów 2011 PIONEER DJ Championship

 

Czytaj więcej: