logo_1

Walne Zgromadzenie 2022

 

 

 

Dzień Dobry,

Pragnę oficjalnie powiadomić o terminie Walnego Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborczego Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki - DJ Union.
Walne zgromadzenie odbędzie się w pierwszym terminie w dniu 10 grudnia 2022 roku o godz. 12:00
a jeżeli nie będzie kworum to w drugim terminie w dniu 10 grudnia 2022 roku o godz. 12:15
Spotkanie odbędzie w Warszawie w klubie muzycznym Explosion , Wał Miedzeszyński 646, 03-944 Warszawa.

Udział w Walnym Zgromadzeniu mogą brać udział wszyscy członkowie którzy zgodnie z regulaminem nie zalegają z opłatą składek członkowskich.

Stan składek możecie sobie sprawdzić logując się do panelu zaiks/stoart na naszej stronie. Przypominam : ID to nr legitymacji, hasło jeżeli nie zmieniliście na swoje to również nr legitymacji. Miesiąc w którym wygasa dostęp do panelu to pierwszy miesiąc za który trzeba opłacić składki. ( na dzień 10 grudnia dostęp do panelu zaiks/storat powinien wygasać co najmniej w styczniu 2023 r.)

Podczas Walnego Zgromadzenia odbędą się wybory do Władz Stowarzyszenia - wybory Prezesa w głosowaniu tajnym, wybory ośmiu członków Zarządu w głosowaniu jawnym. Wybory trzech członków Komisji Rewizyjnej oraz wybory trzech członków Sądu Koleżeńskiego.

W tym samym czasie w klubie Explosion na sali klubowej (po prawej strony od wejścia) odbywać się będą Mistrzostwa Polski DJ-ów 2022. Na sali po lewej stronie od wejścia będzie można oglądać i testować urządzenia marek prezentowanych przez
Superlux
KV2- Nagłośni eliminacje
Flash Butrym
Humpter
Discoland (wytwornice ciężkiego dymu Viper, pirotechnika sceniczna)
Mad Music Cases (producent torb i cases)
Audio Plus - Electro-voice, Mipro, Dynacord, L-Acoustics
ChauvetDJ.

Walne Zgromadzenie odbędzie się na tej samej sali na antresoli (po lewej stronie od wejścia, tu gdzie wystawa, na balkonie)

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się podczas nocnej otwartej imprezy. (ogłoszenie wyników i wręczenie Złotej Płyty ok godz.1:30)