logo_1

News

Nasz serdeczny przyjaciel i kolega Andrzej Sokołowski leży teraz w sali pooperacyjnej. Ma przecięty mostek, trzy bajpasy i po skomplikowanej operacji ma drobne powikłania, które mogą doprowadzi do ponownego otwarcia klatki piersiowej. Myśl o tym nie przyprawia go do euforii.
W dodatku dowiedział się, że DJ P organizuje drugie ( inne) mistrzostwa niż DeeJay mix club. Leżąc w szpitalu, zamiast martwić się o swoje zdrowie, dbać o swój stan, to myślami jest w środowisku Dj-ejskim.  Apeluje on do DJ P i DEE JAY mix club żeby nie dzielić  braci DJ-skiej. Mistrzostwa powinny być tylko jedne i powinien być tylko jeden Mistrz Polski. Nie może być sytuacji że gdy DEE JAY mix club organizuje Mistrzostwa Polski DJ’ów to DJ P nie potrafi wymyślić  np. Mistrzostw Polski w miksowaniu tak żeby był Mistrz Polski DJ’ów i Mistrz Polski  w Miksowaniu, a nie dwóch DJ’ów posiadających taki sam tytuł.  DJ Union dąży do zjednoczenia Środowiska, organizuje lub patronuje nad imprezami które integrują środowisko a DJ P robi wszystko żeby je podzielić. DEE JAY mix club zachowuje zrozumienie i powściągliwość. Czytając jednak wypowiedzi członków DJ P na FB czy ich nowym forum wyraźnie odnosi się wrażenie, że robią wszystko żeby podzielić Środowisko DJ-skie organizując „nasze Mistrzostwa” , czy starając się pisać o problemach z dojazdem do Pietnej itp . Andrzej tą droga pyta : Piotrek czy uważasz, że w tamtym roku było źle? Trzy organizacje zrobiły Mistrzostwa i wszyscy byli jednakowo traktowani i zadowoleni. Panowie nie potraficie wymyślić nic sami?? Kopiujecie wszystko co DEE JAY mix club zrobi?? Strona mpdj.pl już skopiowana na mpdj.djpromotion.pl jakoś organizując pięciokrotnie ( może czterokrotnie nie pamiętam w 98 pierwsze w Warszawie potem chyba Inowrocław , Kawęczyn a nie Rzeszów oraz skompromitowane Kielce) mistrzostwa od 1995 roku  nigdy nie mieliście strony specjalnie dedykowanej a tu kopia podobnie jak Forum czy próba powołania kolejnego stowarzyszenia które nie było Wam potrzebne do czasu reaktywacji PSPM DJ Union.    Mając na koncie tylko te cztery czy pięć organizacji mistrzostw ( zresztą oprócz Inowrocławia to wszystkie na południu Polski) nie możecie powoływać się na tradycję organizacji Mistrzostw jak w wywiadzie dla Echa Kielc. Andrzej apeluje aby zaprzestać dalszych działań doprowadzających do skłócenie środowiska oraz nie wprowadzanie niepotrzebnego zamieszania z Mistrzostwami Polski. Nawet festiwale w Sopocie czy wybory Miss mają różne nazwy  i różne tytuły ( Miss Polonia i Miss Polski)

Jeżeli jednak DJ P i DEE JAY mix club nie mogą jak dojrzali i poważni konkurencji w branży zawrzeć stosownych porozumień i wspólnie walczyć o interesy DJ-ów, a DJ P będzie w dalszym ciągu siać zamęt i działać na szkodę środowiska DJ-skiego to  Andrzej powiedział, że zgłosi do Zarządu Stowarzyszenia wniosek aby PSPM DJ Union uznał Mistrza Polski DJ’ów 2011 wyłonionego w Mistrzostwach DEE JAY mix club’u za jedynego Mistrza Polski DJ’ów w 2011. ( nie dotyczy Mistrzostw ITF , IDA, VCHAMPS, które to wyłaniają Mistrza w danej kategorii).

 

Biorąc pod uwagę stan Andrzeja nie będzie on mógł być obecny na Mistrzostwach DEE JAY mix clubu czego bardzo żałuje. Jednak prosi aby przekazać wszystkim pozdrowienia, a startującym powodzenia w zmaganiach o tytuł Mistrza Polski 2011. Już dziś gratuluje Mistrzowi Polski 2011 obojętnie z jakiego klubu płytowego DJ P czy DEE JAY mix clubu  DJ wygra.