logo_1

Tą drogą chcieliśmy wszystkim podziękować  za pomoc w organizacji Mistrzostw Polski Dj 2010. Dziękujemy współorganizatorom, jury a przede wszystkim przybyłym Dj, którym to życzymy powodzenia na dalszej drodze rozwoju.

Dostaliśmy wiele pochlebnych e - maili z gratulacjami dla DJ Union na adres Stowarzyszenia jak i na mój firmowy, a razem z sms-ami to dobrze ponad setkę ( nawet tylu zgłoszonych uczestników nie było). Dodam, że sam redaktor muzyczny Bogdan Fabiański przysłał sms-a cytuję "Organizacyjnie była perfekcja. Dzięki Robert. Bogdan" ( Z ust tak znanej postaci to jest dowartościowanie). Wszyscy podobnie  gratulowali bądź wyrażali swoje uznanie, że wreszcie po tylu latach jest zupełnie inna - dużo lepsza organizacja oraz że tego brakowało.Cóż rzec moi drodzy- pragnę jedynie dodać w imieniu Stowarzyszenia, że będziemy robić co tylko w naszej mocy by z każdym kolejnym rokiem było już tylko coraz lepiej. Natomiast dobór "gwiazd" był związany z tzw. "sprzedażą związaną", której zasady rządzą się swoimi prawami.

Jeszcze raz dziękuję  wszystkim w imieniu Stowarzyszenie za uznanie bo to motywuje nas do dalszej pracy. Pozdrawiamy. Do zobaczenia 8 grudnia w Warszawie.

 


Robert Sroczyński