logo_1

News

 

 

W ostatnim czasie bardzo wielu DJ-ów, którzy raptem "liznęli"  wiedzy na temat dobrej imprezy firmowej czy wesela starają się szkolić kolegów z o wiele większym doświadczeniem. Organizują warsztaty dzieląc się swoją marną wiedzą i wprowadzając niejednokrotnie w błąd nieświadomych kursantów szerząc w ten sposób wiedzę, która odbiega od norm prawnych i etycznych. Wydają oni certyfikaty czy dyplomy ukończenia kursu opatrzone logami firm które tak na prawdę nic nie mówią osobom poszukującym DJ-a na imprezę. Wiemy bo odwiedziliśmy kilka z nich i poziom przekazywanej wiedzy był fatalny. W związku z powyższym jedyna profesjonalna szkoła DJ-ów postanowiła dać DJ-om Certyfikat opatrzony Logotypami dwóch największych organizacji branżowych oraz wspierane jedyną gazetą dla DJ-ów, a DJ Union postanowiło wesprzeć tą inicjatywę swoim logiem.  DJ Academy przy wsparciu DEE JAY mix clubu i DJ Union oraz DJs Magazinei Wesele z Klasą postanowiła zorganizować pierwsze profesjonalne szkolenie dla DJ-ów Eventowych połączenie z wystawą sprzętu dla DJ-ów mobilnych. Swoje produkty zaprezentuje jak na razie 14 marek w tym Sklep dla animatora, który pokazując gadżety do zabaw, animacji oraz stroje zaprezentują jak je wykorzystywać pod czas imprez. Podczas wystawy firmy zaprezentują w specjalnych pokazach: systemy nagłośnienia, systemy oświetlenia, wytwornice ciężkiego dymu, belki i PARy LED, konsolety, mobilne konsole (stoły), walizki transportowe typu Cases, pokrowce i torby,

Firmy które już potwierdziły udział w wystawie sprzętu:
Sklepanimatora.pl
Flash- Butrym
HK- Audio
BOSE PRO
ALTO
NAV Performans Audio
Chauvet DJ
12 P.M. Cases
Denon DJ
Numark DJ
Fractal Lights
Humpter
Madmusic.pl

 

 Szkolenie odbędzie się w formie wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości. Tematy omawiane na szkoleniu będą dotyczyły:
- prowadzenia imprez okolicznościowych i organizowania eventów,
- animacji i zabaw,
- tworzenia bloków muzycznych,
- doboru repertuaru ,
- estetyki pracy,
- zagadnień prawnych związanych z podpisywaniem umów z ZAiKS na publiczne odtwarzanie i legalnością odtwarzania muzyki,
- technik negocjacji i psychologii sprzedaży czyli jak przekonać klienta do zawarcia umowy i w jaki sposób przekonać klienta do wyższej ceny za usługę itd. (zajęcia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne),
- wyjaśnienia zagadnień prawnych dotyczących legalności muzyki oraz DJ Licencji.
- zajęcia praktyczne – jak dobrać utwory i proste sposoby ich miksowania.

Oprócz wykładowców jako goście wykłady poprowadzą:

Paweł HETMAN- DJ Namteh,Mistrz Polski DJ-ów 2010,  jeden z największych showmanów występujący również jako Anonymus Team, grający wesela i imprezy firmowe między innymi dla Maspex czy BP Partner, Unilever Polska.

Maciej WOWK – Prezenter i dj w Muzyczne Radio – laureat wielu nagród w tym piąte miejsce w Złotej Pięćdziesiątce Perełek Radiowych 2013, prowadzi własną agencję eventową i wykłada dziennikarstwo muzyczne na uczelni KPSW w Jeleniej Górze.

Grzegorz KITTLER – DJ Mix Mash – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PSPM DJ Union, doświadczony za konsoletą od 1984 roku, uhonorowany srebrna odznaką “Exclusive DJ” .

Paweł ULATOWSKI – Inspektor ZAiKS oddział Kraków.

Grzegorz KASPRZAK – coach w firmie „HoReCa Coach” zajmującej się szkoleniami – techniki negocjacji i psychologia sprzedaży.

Robert SROCZYŃSKI – Prezes Polskiego Stowarzyszenia DJ Union.UWAGA:
Świadectwem ukończenia tego Kursu jest Specjalny Certyfikat zabezpieczony wytłoczeniami, firmowany przez cenione na rynku marki i firmy jak: DeejayMixClub i DJ Union.

 

 

 Sobotni dzień zwieńczy integracyjny Turniej w kręgle o Puchar Prezesa Dee Jay Mix Clubu.

Chcesz wziąć udział. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
tutaj: http://djacademy.pl/event/kursdlawodzirejow/

Start szkolenia: 17.03.2018 r. godz. 10.00
Miejsce: Hotel BIAŁY w Skorzęcinie

 

Informacje o wystawcach oraz promocje cenowe będą zamieszczane na Wydarzeniu na FB