logo_1

News

 

 

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną "mocną' imprezę. Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce- ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot (w tym samym miejscu odbył się koncert ARMIN ONLY EMBRACE 2016, który zakończył się ogromnym sukcesem). Tym, którzy nie pamiętają przypominamy, że początki projektu TX sięgają 2003 roku!

Tegoroczna edycja to zdecydowanie najdłuższy maraton muzyki trance w Polsce w tym roku, który potrwa 12 godzin. Na scenie pojawi się aż 12 artystów. Oto pełny skład:

Markus Schulz
Ferry Corsten
Cosmic Gate
Andrew Rayel
Menno de Jong
Kai Tracid
David Gravell
Jochen Miller
Arctic Moon
Rodg
UCast
★ + Special Guest

Na szczególną uwagę zasługuje występ headlinerów (Markus Schulz oraz Ferry Corsten), którzy po raz pierwszy w Polsce oprócz swoich solowych dj setów, zagrają seta B2B oraz wspólne zagranie numeru "AR" przez Cosmic Gate oraz Markus Schulz! To jeszcze nie koniec niespodzianek dotyczących artystów, które zostały przygotowane. O kolejnych informacje będą ujawniane sukcesywnie.

Jak przystało na to wydarzenie, oprawa wizualna oraz efekty specjalne będą oszałamiające!

Dla niektórych wyprawa do Gdańska/Sopotu to podróż z drugiego końca Polski, jednak 12-godzinny maraton muzyki trance przy takich nazwiskach, jak m.in.: Markus Schulz, Ferry Corsten, Cosmic Gate, Andrew Rayel czy Menno de Jong jest wydarzeniem, które warto odznaczyć w swoim notesie zaliczonych imprez. Oprawa wizualna, sety b2b artystów, które do tej pory nie miały miejsca w Polsce oraz inne niespodzianki zdecydowanie przemawiają za tym, że trzeba tam być!

Dzięki GTV PARTY BUS mamy dla Was (a na pewno dla części z Was) rozwiązanie. Dwie trasy zaproponowane przez przewoźnika wyglądają następująco:

Trasa I
►Opole - Dworzec PKP - CENA 110 PLN
►Wrocław - PKS tymczasowy - CENA 110 PLN
►Leszno - Al. Konstytucji 3 Maja 3 (stacja paliw Lukoil) - CENA 100 PLN
►Poznań - PKP Dworzec Letni - CENA 100 PLN
►Gniezno - ul. Żwirki i Wigury 32 (stacja paliw Lotos) - CENA 100 PLN
►Bydgoszcz - ul. Świętej Trójcy 34 (stacja paliw Shell) - CENA 80 PLN

Trasa II
►Katowice - PKP P. Andrzeja - CENA 110 PLN
►Częstochowa - PKS ul. Orzechowskiego (przyst. ALMATUR) - CENA 110 PLN
►Piotrków Trybunalski - Al. Generała Władysława Sikorskiego 8 (stacja paliw Lukoil) - CENA 110 PLN
►Łódź - Dworzec Kaliska (koło poczty) - CENA 100 PLN
►Kutno - ul. Sklęczkowska 78 (stacja paliw Shell) - CENA 100 PLN
►Toruń - ul. Słupska 1 (stacja Paliw Bliska) - CENA 80 PLN

Istnieje możliwość wyznaczenia kolejnych przystanków przy większej ilości osób (minimum 4 osoby), po wcześniejszym uzgodnieniu z przewoźnikiem.

Aby dołączyć do listy wyjazdowej należy skontaktować się z GTV Party Bus drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jeśli chcecie jechać na Trance Xplosion Reborn z GTV Party BUS, a nie ma wyjazdu z Waszego miasta proponujemy skorzystanie z usług przewoźnika POLSKI BUS, PKP itp. w celu dojazdu do miast z których rusza Party Bus.
W takim przypadku przewoźnik może nieco zmodyfikować godziny wyjazdu Party Busa.

Pamiętajcie, że z GTV Party Bus dojedziecie bezpiecznie oraz komfortowo!

Bilety na grudniowe Trance Xplosion Reborn możecie zakupić:

BILETY:
www.ftb.pl
www.tickets.4clubbers.pl
www.tx.abilet.pl
www.wlotki.pl