logo_1

News

Seazone Music & Conference 2017

 

DJ Union ma zaszczyt zaprosić na drugą edycję

SeaZone Music & Conference, Sopot 8 -10 czerwca 2017

Największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej i przedstawicieli biznesu eventowo-rozrywkowego w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej po raz drugi w Sopocie!

SeaZone Music & Conference to niepowtarzalny projekt, którego głównym celem jest integracja branży muzycznej na czterech poziomach: konferencji, scenie nowych trendów muzycznych showcase, targów i warsztatów oraz imprez klubowych na terenie Sopotu. Wszyscy miłośnicy muzyki i  środowisko z nią związane, dzięki SeaZone będą mogli dosłownie wejść do świata muzyki.

Konferencja, w samym sercu polskiego wybrzeża to możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu edukacji, managementu,technologii i sztuki oraz okazja do networkingu, owocującego nawiązaniem współpracy branżowej. Organizatorem i pomysłodawcą festiwalu jest gdyńska firma Portobello Group zrzeszająca podmioty branży gastronomicznej,producenckiej, PR i eventowej.

Podczas konferencji swój panel dyskusyjny będą mieli również nasi przedstawicie: Prezes Robert Sroczyński oraz V-ce Prezes . Poruszą oni kwestie prawa autorskiego i tantiem w kontekście pracy DJ, bez podziału na discjockeyów undergroundowych, klubowych, festiwalowych, dyskotekowych czy tych grających w hotelach oraz obiektach i lokalach usługowych.

W trakcie otwartego panelu dyskusyjnego zostaną zadane pytania o DJ licencje, czy faktycznie są potrzebne, czy ich posiadanie zwalnia z obowiązku prezentacji legalnie zdobytej muzyki oraz czy właściciele klubu powinni ponosić odpowiedzialność karną za zatrudnianie DJ-ów grających utwory zdobyte nielegalnie.

Podniesiona zostanie również kwestia usankcjonowania prezentacji mash-upów stworzonych bez zgody autora.

Temat jest o tyle wartki, że dotyczy każdego DJ-a bez podziałów na stylistykę.

Więcej na stronie Seazonesopot.pl