logo_1

News

 

 

DEE JAY mix club i DJ Union zapraszają na tydzień pełen wartościowych doświadczeń, unikalnej wiedzy przekazywanej przez doświadczonych wykładowców, ćwiczeń na wysokiej jakości sprzęcie, świetnej zabawy i integracji z ludźmi o podobnych celach i życiowych pasjach. Siedem dni podczas których można nabyć i rozwinąć umiejętności, poznać techniki, wzbogacić wiedzę oraz zdobyć cenne kontakty i znajomości.

Wakacyjny DJ Kurs odbędzie się w dniach od 10-16.07.2017 r. nad Jeziorem Turawskim k. Opola w ośrodku wypoczynkowym Kormoran w Turawie przy ul. Biwakowej 22.

Opłata za udział w kursie wynosi:  

 1 437 PLN

W CENĘ WLICZONE JEST:
 • Kurs
  nauka praktyczna i zajęcia teoretyczne
 • Zakwaterowanie
  6 noclegów w pokojach hotelowych i domkach letniskowych (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
 • Wyżywienie
  6 obiadów (dwa dania) i 6 kolacji (śniadania we własnym zakresie kursanta)
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRZYGOTOWALIŚMY:
 • Upominki od organizatorów
  dyplom uczestnictwa w kursie, koszulka, smycze, pakiet płyt CD i inne gadżety
DODATKOWE UWAGI:
 • Uczestnicy kursu muszą mieć ukończone 18 lat lub w przypadku zgody rodziców ukończone lat 15
 • Uczestnikiem kursu może być każdy bez względu na to czy miał już styczność z „didżejowaniem”czy też nie. Dostosujemy zajęcia wg umiejętności
 • Kursant powinien posiadać własne słuchawki, swoją muzykę w formacie CD jak i w formacie MP3. Własny sprzęt grający można zabrać, jednak na miejscu będą różne modele konsol.

 

Zajęcia praktyczne

Pod okiem naszych instruktorów dowiesz się na czym polega miks, nauczysz się techniki miksowania, udoskonalisz swój warsztat, wypróbujesz profesjonalny sprzęt i dostaniesz możliwość ćwiczeń na nim, poznasz szeroką game narzędzi niezbędnych dla DJ-a.

Niezbędna teoria

Na Kursie zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną z zakresu: podstawowych pojęć muzycznych, pracy z mikrofonem, elementów akustyki i elektroakustyki, historii muzyki i jej ewolucji, podziału i gatunków muzycznych oraz podstaw prawa autorskiego.

Relaks

Wakacyjny DJ Kurs odbywa się w okolicznościach przyrody sprzyjających wypoczynkowi dlatego poza nauką element rekreacji i odskoczni od codzienności  jest ważną częścią naszego tygodniowego eventu. 

Integracja

Poza możliwością poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, Wakacyjny DJ Kurs jest znakomitą okazją do nawiązania interesujących kontaktów wśród ludzi ze środowiska. Wyjątkowy klimat Kursu sprzyja wszelkiej integracji. 

Certyfikaty i zaświadczenia

 Wszyscy uczestnicy dostaną po zdaniu egzaminu dostaną Certyfikaty ukończenia kursu.  Będzie również można zdać egzamin na Certyfikat Pioneer'a

Zarejestruj się: