logo_1

Prawo

 

Plażowe Mistrzostwa Polski

SHARK DJ Cup

 

 

 

Międzywodzie

28-31.07.2014

Namiot "Palms Club"

ustawiony na plaży

 

W 2014 roku impreza zmienia swoją formułę. Dzięki współpracy z polskim przedstawicielem cypryjskiej marki Shark Energy otworzyły się nowe możliwości. W tym roku musimy pokazać, że warto nas wspierać. Jeżeli się nam powiedzie to w 2015 roku na plaży Międzywodzia zostanie ustawiona scena na której wystąpi gwiazda z zagranicy (najprawdopodobniej CLAYDEE), a zwycięzca Mistrzostw w nagrodę pojedzie na siedmiodniową wycieczkę na Cypr i zagra na imprezie organizowanej co roku na plaży Cypru przy udziale jednej z największych gwiazd. Do tej pory wystąpili miedzy innymi Armin Van Buren i Paul Van Dyk.

Jeżeli chodzi o charakter imprezy to od tego roku gramy "lekką Ibizę" czyli podczas setów konkursowych dje mogą zagrać tylko muzykę house a więc takie gatunki jak: classic house, vocal house, deep house ,progresive-house, tech house, latino house, nu disco/indie dance.

Podczas konkursu DJe nie mogą grać m.in. takich klimatów jak bigroom (edm), electro-house, hands up, hard style, disco-polo, hitów retro, czy tzw "pompki"!

Zgłoszenia - należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz warunki regulaminu

 

Tu będziemy zamieszczać kolejne informacje.

 

 

Gość specjalny i Juror:

 

Rico Bernasconi

Włoski DJ, producent, remixer. Wyprodukował wiele hitów, między innymi dla  Black Eyed Peas, Snoop Dogg, Missy Ellott, Timbaland, Yves Larock…  itd …

Jego najnowszy smash hit BSCNI – „Kick the Habit” wydany kilka dni temu zajmuje wszystkie szanowane listy DJ Charts w Europie.

 

"Gwiazdy" wieczoru :

Anonymous Team

 

Imprezę poprowadzi:

Krzysztof Skiba

Nagrody:

7-dniowy pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu: Regency Plaza Resort w Sharm El Sheikh (Egipt) w ramach finału Miss Club Poland 2014 oraz występ podczas finałowego event’u House 4 World w Sharm El Sheikh! Termin: 26.08-02.09.2014 W nagrodzie uwzględniono: 7-dniowy pobyt w hotelu Regency Plaza Resort. Wyżywienie all inclusive, przeloty, transfery i ubezpieczenie. Podczas wczasów z Miss Club Poland DJ-e zagrają m.in. w takich klubach jak Pacha Sharm i Hard Rock Cafe oraz podczas codziennych imprez w hotelu Regency Plaza więc nasz Mistrz ma szansę zagrać w Pacha lub Hard Rock Cafe.

 

 Puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Dziwnów

Pana Grzegorza Jóźwiaka

 

 

NUMARK NS6

Ufundowany przez Lauda Audio

 

 

Martin Magnum 1800 DMX

Ufundowana przez PS TEATR

 

 

Novation Launchkey Mini (bez tableta i laptopa :) )

Ufundowany przez firmę Audiotech

 

Cakewalk SONAR X3 Producer

ufundowany przez firmę Audiotech

 

 

 

2 szt CD Wallet

ufundowany przez www.dj-sklep.com