logo_1

News

 

 

Play Travel Promote
Swapdjs – platforma wymiany imprez dla DJów


Swapdjs to pierwszy serwis internetowy skupiony na międzynarodowych wymianach między DJami i producentami. Pomaga łatwo odnajdywać artystów, podróżować oraz tworzyć kolaboracje.
Swapdjs.com stwarza DJom i producentom niepowtarzalną możliwość, by w łatwy i uporządkowany sposób wymieniać się występami i studio z artystami o podobnych zainteresowaniach, a także pozwala na zawieranie nowych znajomości, podróże, oraz promocję na rynku lokalnym i globalnym. Niejeden artysta marzy, by zagrać koncert w egzotycznym miejscu. Teraz dzięki Swapdjs marzenia te łatwo mogą stać się rzeczywistością.
Pomysł opiera się na zasadzie “share first”, czyli na propozycji podzielenia się swoją imprezą z innym artystą. Umożliwia wymianę eventów oraz kreatywnych kolaboracji w studio.
Wyszukiwanie nowych partnerów jest możliwe na podstawie geolokacji, opinii innych użytkowników, preferowanego gatunku muzycznego oraz liczby wymian, jakie dany artysta ma już na swoim koncie. Jest to forma couchsurfingu dla DJów i producentów muzycznych.
Pozwala on na poszerzanie horyzontów na skalę międzynarodową, budowanie nowych wzajemnych relacji, mających na celu nie tylko “fun”, ale przede wszystkim własną promocję oraz dzielenie się inspiracjami z innymi ludźmi z branży.

A wszystko to za darmo!


Swapdjs.com działa w wersji beta, gdzie pierwsi użytkownicy mogą testować proces wymian.
 

http://youtu.be/MEScx3xyjbw
 

http://youtu.be/nF8gFlu2voM

 

O projekcie


Swapdjs to DJsko-artystyczna platforma, pozwalająca wymieniać się imprezami oraz studiami nagraniowymi z DJami i producentami o podobnych zainteresowaniach. To jeden kolektyw zrzeszający cały świat. Serwis pozwala w łatwy sposób wymieniać występy i studia z innymi artystami, na zawieranie nowych znajomości, podróże, oraz promocję na rynku lokalnym i globalnym. Ideą przewodnią projektu jest „share first”, czyli "zaoferuj, zanim o coś poprosisz". Jest to nowatorskie rozwiązanie, które, jak mówią twórcy, przewróci do góry nogami obecne realia życia DJów. Serwis jest tworzony z pasją przez DJów, dla DJów.


Misja


Celem projektu jest promowanie wymian między artystami. Zaoferowanie nowych
możliwości dla tych, którzy nie mogliby się spotkać w normalnych warunkach, aby
ułatwić tworzenie kolaboracji, zwiększyć szanse na dodatkowe występy oraz kreatywne interakcje między artystami. Tworzymy serwis, aby Wasze artystyczne życie było ciekawsze i łatwiejsze, i zrobimy wszystko co możemy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

 

Swapdjs
Play Travel Promote
www.swapdjs.com
www.facebook.com/swapdjs
www.twitter.com/swapdjs
http://www.youtube.com/swapdjs