logo_1

News

News

Życzenia wielkanocne

W imieniu Zarządu DJ Union życzymy wszystkim DJ-om oraz

sympatykom Stowarzyszenia dużo szczęścia i radości

wesołego alleluja i mokrego dyngusa.

Związki Zawodowe

Mamy przyjemność powiadomić, że już ukonstytuował się Związek Zawodowy DJ-ów o którym wspólnie z Bogdanem Fabiańskim i Piotrem Gryglewiczem dyskutowaliśmy w Karpaczu. Związek przyjął nazwę „Konfederacja Pracy DJ-ów i Prezenterów Muzyki”. Liczymy, że KPDiPM będzie dla nas dużym wsparciem przy wspólnej walce o interesy wszystkich DJ-ów.

Konsultacje MKiDN 18-02-2013

DJ Union zostało zaproszone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do kolejnych już konsultacji w sprawie cywilnych środków egzekwowania praw własności intelektualnej.

 

Czytaj wiecej

Konsultacje MKiDN 17-01-2013

DJ Union zostało zaproszone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do udziału w konsultacjach w sprawie treści na jednolitym rynku cyfrowym.

 

Czytaj wiecej

Audycja w Polskim Radio - Jedynka

Zapraszamy do przesłuchania nagranej audycji Polskiego Radio Programu Pierwszego czyli popularnej "Jedynki".                   (5 grudnia 2012 godz. 09:10 "Cztery Pory roku")

Nie piraćmy! Ściągając coś nielegalnie okradamy kogoś

Spotkanie w MKiDN

W dniu 14 listopada 2012 roku odbyło się długo oczekiwane (bo aż od kwietnia) spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia DJ-Union z Dyrektorem Departamentu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Czytaj wiecej

Konsultacje MKiDN 07-09-2012

DJ Union zostało zaproszone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do kolejnych już konsultacji w sprawie projektu dyrektywy o zbiorowym zarządzaniu.

 

Czytaj wiecej