logo_1

News

 

Pioneer DJ Championship w 2013 roku odbędzie się 14-15 listopada w Galerii Handlowej "Korona" (Gin-Ger sport & music Club) Kielcach.

Pioneer DJ Championship to impreza o randze Mistrzostw Polski organizowana pod patronatem DJ Union. Od 2013 również pod patronatem Związków Zawodowych KPDJiPM. Piecze na imprezą sprawuje fundacja Legalna Kultura.pl. Zwycięzca otrzymuje "Złotą Płytę" oraz nagrody ufundowane przez firmę DSV Sp. z o.o. SKA Generalnego Dystrybutora marki Pioneer w Polsce.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski - Pioneer DJ Championship 2013 to nie tylko zmagania na tytuł najlepszego DJ'a w Polsce. To także spotkanie dwóch organizacji PSPM DJ Union i Konfederacji Pracy Dj'ów i Prezenterów Muzycznych. Obie wspólnie przedstawią nowe propozycje, ktore mają na celu poprawę sytuacji zawodowej w naszej branży. Będzie okazja poznać obu szefów tych organizacji - Roberta Sroczyńskiego (DJ Union) i Marka Balutę (KPDJPM).

Zgłoszenia, regulamin i wiecej informacji na www.djmistrz.pl

 

 

Zamieszczamy informacje o noclegu i obowiązujących w tych dniach cenach promocyjnych na hasło Zjazd DJ Hotel będzie sprzedawać uczestnikom spotkania pokoje w kwocie:

Pokój jednoosobowy – 140 zł ze śniadaniem 

Pokój dwuosobowy – 160 zł ze śniadaniem 

Hotel Dal ***

25-510 Kielce, ul. Piotrkowska 12

Tel 41 3361050 / fax 41 3361040

www.hoteldal.pl

 

Gość Specjalny:

Coco Fay

Pioneer DJ Team

 

Gość Specjalny i Juror Mistrzostw Polski Pioneer DJ Championship 2013 - reprezentująca markę Pioneer DJ. Pojawi się w piątek. Od zawsze nie istniało dla niej nic poza muzyką. Na początku 2005 roku odkryła Świat „za gramofonami” i od razu wiedziała, że jest to praca dla niej. Wyjątkowo szybko weszła w ten świat ze swoimi pierwszymi koncertami i własną audycją radiową; dało to świetne podstawy do rozwoju kariery. W 2007 jej pierwszy singiel „This is my Sound” został wydany przez wytwórnie Klubbstyle Record co znakomicie wpłynęło na jej karierę. Singiel ten osiągnął 1 miejsce na najważniejszej niemieckiej liście przebojów, w Austrii i Szwajcarii utrzymywał się w pierwszej 10-ce. Energetyczny House, Vocal House, Electro House, Pumping House aż do Tech House to prawidłowe określenia dla jej stylu. Aktualnie Coco Fay podróżuje po wszystkich znanych miastach i klubach na terenie Niemiec i Europy. Najważniejsze występy w jej karierze były w 2006 i 2007 w Sunshine Live Radio Trekkstore mix mission, kilkukrotne WTTC w Sunshine Live oraz Impreza "10 lat radia Sunshine Live". Od 2008 roku podpiasała kontrakt z wytwórnią Kontrol Record i wydała tam swój drugi singiel „Hold you Back”. Ze świeżym progresywnym remiksem oraz oficjalnym Muzzaik Remiks (Węgry) ponownie zagościła na Dance Charts. Jej najnowszy utwór "Let it go" w tej chwili jest właśnie promowany w brytyjskich klubach. Nagrała go z Jolie Lassen.