logo_1

News

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, mają poczucie humoru, chcą spędzić miło czas w niepowtarzalnej atmosferze zimowej scenerii uroczej górskiej miejscowości Karpacz. W dniach 28 stycznia do 2 lutego 2013 roku w Restauracji "Dwór Liczyrzepy" bawimy się przy rytmach łatwych lekkich i przyjemnych przy okazji wybierając Zimowego Mistrza Polski Prezenterów Muzyki 2013. W czwartek 31 stycznia o godz. 16:00 odbędzie spotkanie na którym będzie można zapoznać ze sprzętem dla DJ-ów i Producentów marek Ultrason, KRK, Focusrite, Novation i Eve Audio przygotowane przez firmie Audiotech. Sprzęt będzie można testować, posłuchać oraz będzie można uzyskać fachowej pomocy od przedstawiciela dystrybutora sprzętu. Po spotkaniu planujemy kulig z ogniskiem i miejscową nalewką, ale ten element imprezy jest jeszcze ustalany.

Specjalnie dla gości wystąpi duet "Long & Junior" a imprezę poprowadzi znany i ceniony redaktor muzyczny Bogdan Fabiański (polskie Radio, Radio Dla ciebie - "Noc DJ-ów"). Imprezę odwiedzi równiież POLO TV z i nakręci kolejny odcinek programu "Power Dance".

Wszystkich którzy będą w Karpaczu i okolicy zapraszamy w czwartek na godz. 15:00 do Restauracji Dwór Liczyrzepy. Firma Audiotech przygotowała demonstrację sprzętu dla DJ-ów marek KRK, Novation, Ultrasone, Focusrite. Wyspecjalizowany w tym temacie pracowni Audiotech postara się doradzić, odpowiedzieć na Wasze pytania itp.

Zapraszamy wszystkich DJ-ów również mieszkających w okolicy Karpacza.

Tu możecie zapoznac z Regulaminem:

( Uwaga: Główny Organizator przsunął termin zgłoszeń do dnia 27 stycznia 2013 r)

 

Polecamy noclegi w:

http://www.toreja.com.pl/

 

http://www.hotelartus.pl/

Polecamy rownież pensjonat:

Willa RUBIN - KALINIEC

tel. 604288865

tel. 75 7616582

 

NAGRODY:

Trzy sztuki UDG CD Walett od www.dj-sklep.com

 

Słuchawki Pioneer HDJ-500 od www.dj-sklep.com

 

 

iPod touch 4G 8GB sygnowany logiem BOSE "Limited Edition" od www.eflash.pl

 

 Amercian Audio Encore 1000 od ADJ Group

 

 

Słuchawki (1 para) Ultrasone DJ1 od Audiotech

 

 

 

Monitory studyjne KRK- RP6 G 2 od Audiotech

( kolor na zdjęciu jest przypadkowy)

 


oraz Case na ADJ - Encore 1000 od 12 P.M. Cases