logo_1

Kontakty do Członków Polecających

DJ Suhy - Piotr Suchocki

Kontakt

Ilustracja kontaktu

Członek Polecający nr legitymacji 0183

Adres:
uhonorowany "Exclusive DJ" Trzykrotny Mistrz Polski DJ-ów Juror Mistrzostw Polski DJ-ów

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

SUHY (Piotr Suchocki) urodził się w 1979 roku w Białystoku.
Jego początki z muzyką wiązały się z graniem na klawiszach, komponowania muzyki, a później już pracą na starych gramofonach firmy "Unitra". Pierwsze kroki stawiał w ACK'u czyli Akademickim Centrum Kultury, który istniał bardzo długo, a w chwili obecnej jest to Club 21.
DJ Suhy jest kilkukrotnym mistrzem i wicemisrzem Polski DJ'ów i Prezenterów Dyskotekowych. W zawodach zaczął startować od 1998 roku, zdobywając liczne tytuły. DJ'ką zajmuje się od wielu lat, a zaczynał już jako nastolatek.
Obecnie jest rezydentem klubu "MAGIC" w Krzyżanowicach, jednak wiele czasu spędza na wyjazdach i występach w klubach całej Polski.
Występuje on również często na największych imprezach tzw. eventach, np. "Sunrise Fesival" w Kołobrzegu czy "Tunnel Electrocity" w Lubiążu.
Rezydował w wielu klubach na terenie kraju, m.in. "BRAVO" - Gliwice, "OMEN" - Płośnica, "AMBRA" - Blichowo i wiele innych.
Zasiadał także w jury na Mistrzostwach Polonijnych DJ'ów w USA.
Muzyka, którą gra to w większości muzyka House, ale nie stroni od innych gatunków muzycznych (np. Hardstyle, Trance czy Progressive House/Trance).
Suhy jest wszechstronnym DJ'em i zawsze potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach i okolicznościach.