logo_1

Booking DJ profile

DJ Toxic Noiz - Artur Szczerbaniewicz

Wybierz kontakt:

Kontakt

Ilustracja kontaktu

Członek Polecający nr legitymacji 0165

Adres:
Juror Mistrzostw Polski DJ-ów Mistrz Polski DJ-ów 2000' uhonorowany "Exclusive DJ"

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Muzyka to całe jego życie. Zajmuje się nią odkąd pamięta. Już jako młody chłopak chciał ją produkować. Początkowo były to sklejane fragmenty kilku utworów. Dobierane były tak, aby miały one swój rytm i sens. Po wielu takich mixach, zaczął produkować całkowicie własną muzykę.

Jednak to nie zaspokoiło pragnień artysty i postanowił zostać prezenterem muzycznym, a mianowicie Dee Jay'em. Na początku organizował mniejsze imprezy w plenerze, by później zająć miejsce rezydenta w klubie lub na evencie. Mixowanie przyszło mu z łatwością, ponieważ posiada bardzo wiele wiedzy na temat muzyki.

Od początku kariery zagrał na bardzo wielu eventach, takich jak: Sunrise Festival, Independance, Revolution czy enTrance. Na swoim koncie ma jeszcze występ w większości znaczących się klubów w całej Polsce oraz zagranicą.

Dzięki jego umiejętnością oraz wszechstronności, zapraszany jest na większość wielkich festiwali i eventów na całym świecie. Toxic Noiz zyskuje coraz większe uznanie wśród publiczności z całego globu.